nasza obecna siedziba

Palcówka w warszawie na Powiślu powstała w 2008roku. Po latach doświadczeń wspaniale było projektować na wolnej przestrzeni dużą, nowoczesną Klinikę, która jednocześnie zachowała kameralny nastrój sprzyjający zachowaniu prywatności pacjenta .

Mamy możliwość zapewnić cały zakres opieki stomatologicznej.  Wszyscy pacjenci w oparciu o indywidualną konsultację i badania, mające na celu wykrycie istniejących lub potencjalnych problemów, mogą mieć  zaproponowane usługi w zakresie:

• ogólnej stomatologii  zachowawczej  
• endodoncji
• chirurgii oraz implantologii
• ortodoncji
• periodontologii
• protetyki
• higienizacji i kosmetyki

  
Szczególną opieką udaje nam się objąć pacjentów z fobia dzięki pomocy anestezjologa


Wyposażone placówki zapewnia nie tylko codzienny komfort pracy lekarzom i pacjentom, ale też optymalną kontrolę higieny i sterylizacji. Na punkcie bezpieczeństwa epidemiologicznego oraz czystości mamy wręcz obsesje. Dla każdego Pacjenta przygotowany jest indywidualny zestaw narzędzi , zapakowany w sterylnym opakowaniu i otwierany dopiero gdy Pacjent siada na fotel. Gdzie tylko to możliwe używamy przedmioty jednorazowe - wszystko, aby eliminować ryzyko zakażeń krzyżowych.

Obecnie COVID-19 to jeden z kolejnych patogenów przed którymi musimy chronić siebie i Pacjentów. Standardy bezpieczeństwa gabinetu dentystycznego mamy na najwyższym poziomie już od lat.

 

Na miejscu dysponujemy pracownią radiologiczną z tomografem. Nasi dentyści mogą wykonywać zabiegi w powiększeniu mikroskopów operacyjnych, a prace protetyczne wpiera system cyfrowych frezarek CAD/CAM.

 

W oczekiwaniu na wizytę w oddzielonej , kameralnej poczekalni nasi pacjenci mogą podłączyć się do sieci bezprzewodowej WiFi. Oferujemy elastyczne terminy wizyt awaryjnych i konsultacje dla pacjentów przyjezdnych. Pracujemy od poniedziałku do czwartku w godzinach 9-21 oraz w piątki w godzinach 9-16