nasz zespół

Kompetencje zawodowe to rzecz niepodlegająca dyskusji  i wszyscy nasi lekarze poza wiedzą wyniesioną z uczelni ciągle przeznaczają czas na szkolenia, edukację i pogłębianie doświadczenia.

Skompletowanie jednak całego zespołu, który będzie profesjonalny, przyjazny i  pomocny pacjentom zajmuje sporo czasu i nasi wieloletni pacjenci to wiedzą najlepiej.

 

lekarzami w zespole są:

dr Wojciech Ryncarz ( implantologia, implantoprotetyka )

dr Marek Olejniczak ( stom. zachowawcza, stom. dziecięca wraz z leczeniem dzieci w narkozie )

dr Zbigniew Dziel ( protetyka, okluzja )

dr Beata Ziętek - Saja    ( ortodoncja )

dr Iga Wojniak ( endodoncja )

dr Tomasz Kaczyński ( periodontologia ) 

dr Marta Siewert-Gutowska ( chirurgia szczękowo-twarzowa )

Michał Guzek - fizjoterapia, osteopatia

Damian Michalski MDT - aksjografia, okluzja

Renata Felka - logopeda

        Przy dzisiejszych technologiach leczenie dentystyczne wymaga nie tylko pracy lekarza, ale również ciągłej opieki higienistki. Staramy się widzieć każdego pacjenta co najmniej dwa razy w roku na profesjonalnej higienizacji i kontroli. W ten sposób możemy pomóc uniknąć kosztownych procedur, kiedy to działamy dopiero w sytuacji awarii czy większego problemu, którego pacjent nie zauważyłby sam.

asystują przy zabiegach i dbają o higienizację: 

Agata Szymańska - higienizacja

Krzysztof Bułach - higienizacja, radiologia

Marcin Kubaszewski - student wydziału Lekarsko-Dentystycznego

Aleksandra Prezgot

Marysia Dzik

Natalia Obrębska

Marcin Jarząbek - technik dentystyczny

Pacjent to nie są po prostu zęby i dziąsła, ale osoba która  w zaufaniu oddaje się pod naszą opiekę. Naszym sukcesem jest to, że wiele osób, które dorastały z nami, teraz przyprowadzają do nas swoje dzieci. Atmosfera jaka zawsze towarzyszyła naszym placówkom jest bez wątpienia kluczem to tego sukcesu.
Miejscem gdzie krzyżują się wszystkie drogi jest recepcja. To tutaj pacjent otrzymuje pierwszą odpowiedz na wiele pytań jak tez pomoc w planowaniu spotkań również w sytuacjach awaryjnych.

Zarówno Monika jak i Ania oraz Adrian starają się, aby wygospodarować czas dla każdego, otoczyć go serdeczną opieką i dać poczucie bezpieczeństwa.  Ich nabyte doświadczenie stomatologiczne pozwala dać pomocne i dokładne informacje zanim dojdzie do wizyty u lekarza.

w recepcji spotkacie Państwo:

Monikę Lewińską

Annę Siemczuk

Adriana Bieńkowskiego który jest również Managerem Kliniki